fbpx

НОВИНИ

29.07.2021

Ми запустили мобільний додаток!

Портал абонента доступний відразу на двох платформах — в Google Play та AppStore. Завантажуй додаток, щоб :◦ Зручно керувати послугою◦ Слідкувати за своїм балансом◦ Швидко сплачувати◦ Дивитися всі актуальні новини◦ Ставити питання операторам, які на зв’язку 24/7. Слідкуй за оновленнями, бо ми беззупинно працюємо, щоб стати ще краще!

Більше
21.05.2021

Зміни до Публічного договору про надання послуг проводового доступу до мережі Інтернет

Шановні абоненти!Повідомляємо, що з метою повного донесення інформації щодо умов надання послуг проводового доступу до мережі Інтернет , Оператором були внесені зміни до Публічного договору про надання послуг проводового доступу до мережі Інтернет.Зазначені зміни мають інформаційний характер, та не змінюють істотних умов Публічного договору про надання послуг проводового доступу до мережі Інтернет.Вищевказані зміни вступають в […]

Більше
07.05.2021

Акція 6+2

Вже традиційно повертається акція 6+2!  Ти знаєш, що це означає! З 1 травня 2021 року до 31 липня 2021 року при внесенні абоплати за 6 місяці одним платежем, вам автоматично нараховуються кошти за 2 місяць у якості подарунку на ваш особовий рахунок!

Більше

×

 

Вхід в особистий кабінет

×